Kontakt/ Współpraca

W celu nawiązania bliższego kontaktu/współpracy maile proszę kierować pod adres
krwawa.jadzka@gmail.com   lub    paulina.wuj@gmail.com

Warunki współpracy:
1. Oferuję napisanie rzetelnej recenzji na temat produktu pełnowymiarowego. Szanujmy się nawzajem, jeśli opinia ma być dokładna, nie mogę jej opierać na jednym użyciu kosmetyku. Sama bym się wtedy czuła niewiarygodna.
2. Fakt, że produkt otrzymałam do testowania nie wpłynie na ocenę mojej recenzji. Nie zgadzam się na pisanie wyłącznie dobrych opini. Każda recenzja będzie obiektywnie napisana.
3. Zgadzam się na logo firmy, baner umieszczony na blogu w ramach współpracy, czy też konkursy dla czytelniczek organizowane przez firmę.
4. Produkty do testowania powinny być dobrane do mojego profilu kosmetycznego, jeśli takowego nie mam korzystne by było  przedstawienie puli produktów, z których sama mogę wybrać te, które chcę testować.
5. Czas testowania powinien być dostosowany do kategorii wybranego produktu. Nie można zrecenzować kremu na zmarszczki po tygodniu stosowania.
6.Nie umieszczam gotowych tekstów w postaci wpisów czy recenzji sponsorowanych.

Myślę, że wyżej wymienione warunki nie są krzywdzące dla żadnej ze stron. Uważam, że większość blogerek takie zasady współpracy wyznaje z szacunku dla samej siebie i swojego czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...