środa, 21 sierpnia 2013

Nudziak od Catrice + cosik od Jadźki

Obecnie nie maluję paznokci, jedną nogą jestem na porodówce a tam nie można mieć pomalowanych:) Nie wiem kiedy mnie zgarną więc chodzę z gołymi rękoma:)
Jedynie siostra przychodzi po kolejne ornamenty na paznokcie i pomysł na dziś to nudziak od Catrice z serii Ultimate Nudes kolor 100 Sky& Seine. 


Lakier sam w sobie bardzo dobry, schnie szybko, pędzelek szeroki, półokrągły idealnie wpasowuje się w miejsce gdzie paznokieć rośnie (czyli tam przy skórkach, przez co ich nie zalewa). Dwie warstwy dają pożądany efekt. Jeśli chodzi o cenę to ja dałam za niego ponad 7zł. 
Lakiery tej firmy widziałam tylko w Naturze. 

Sam kolor jest jak Cafe latte z lekkim shimmerem, który chamsko nie rzuca się w oczy. Kolejny bezpieczny kolor, do pracy w sam raz. Dodałam jakiegoś chabazia z kwiatuszkami i ot, co mi wyszło :Później dodałam złoty bulion żeby wyróżnić środki kwiatuszków ale widać go minimalnie :] W dodatku bulion szybko odpada i taka to Syzyfowa praca...Nie będę oszukiwać, że ja jestem twórcą tego wzorku, pełno jest tych gałązek w internecie, jednak każda się różni interpretacją i doborem kolorów. Ja przedstawiam taką właśnie propozycję, mam nadzieję, że komuś przypadnie do gustu :]

5 komentarzy:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...